FROST - freezing company

Jesteś tu : Strona główna O firmie Polityka jakości

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach ANUGA w Kolonii
w dniach 05-09.10.2019.

Polityka jakości

Celem nadrzędnym w polityce FROST Barbara Wegenke a teraz również FROST II Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest produkowanie wyrobów według standardów europejskich, które spełniają wymagania klientów.

W oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i techniczne a przede wszystkim wysoko wykwalifikowany personel, produkujemy towary o najwyższej jakości, zarówno na eksport jak i na rynek krajowy.

W relacjach z naszymi dostawcami, stosujemy szeroką współpracę, wspólnie rozwiązujemy problemy, wyjaśniamy niezgodności, dążąc do sprostania wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Dbamy przede wszystkim o zdrowotną jakość towaru, aby nasze wyroby były bezpieczne i zawsze spełniały aktualne wymagania prawne, a ich produkcja nie degradowała zasobów środowiska naturalnego.

Stosujemy system regularnego szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji i świadomości pracowników w zakresie zarządzania jakością, a poprzez indywidualną odpowiedzialność pracownika, dążymy do maksymalnego zaangażowania całej załogi w system zapewnienia jakości.

Właścicielka firmy FROST, Pani Barbara Wegenke jasno określiła politykę jakości firmy, bezpośrednio nadzoruje etapy opracowania, wdrażania i funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania w oparciu o normy PN-EN ISO 9001 i PN-EN ISO 22000. Efektem wszystkich wymienionych działań jest coraz wyższy poziom jakości pracy firmy FROST potwierdzony zdobytymi w listopadzie 2008 roku i rokrocznie odnawianymi certyfikatami IFS wersja 6 i BRC wersja 6.

Załączone dokumenty: